Trieda A

Učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Berkyová Vierka

Bombarová Martinka

Do tejto triedy je zaradených 23 detí (4-5r.) :

  1. Alchus T.
  2. Barla O.
  3. Beňová K.
  4. Brejčák A.
  5. Buran B.
  6. Buqajová D.
  7. Čigášová V.
  8. Dedinská M.
  9. Dúbravská K.
  10. Gregor I.
  11. Kaderka S.
  12. Katerniak M.
  13. Legény N.
  14. Lehocký J.
  15. Mihinová H.
  16. Pacalaj E.
  17. Pašková J.
  18. Sedláková T.
  19. Schmiedtová V.
  20. Szlama L.
  21. Vanková M.
  22. Vrábeľ A.
Read Article

Trieda B

Moderná učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Vrbová Janka

Černáková Viki

Do tejto triedy je zaradených 22 detí (3-4r.) :

  1.  Albert F.
  2.  Babušiak A.
  3.  Bugyiová M.
  4.  Csabiová K.
  5.  Farkašová L.
  6.  Gálisová S.
  7.  Glaus S.
  8.  Jenčíková T.
  9.  Kopko Š.
  10. Košťál N.
  11. Kováč M.
  12. Krasula M. L.
  13. Krútka B.
  14. Matejová T.
  15. Pätoprstý M.
  16. Prôčková L.
  17. Rácová N.
  18. Strážnický M.
  19. Surovčíková D.
  20. Sviteková S. S.
  21. Šteflovič T.
  22. Válik D.
  23. Vicena M.
Read Article

Trieda C

Učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Tamáši Lenka

Lančaričová Alenka

Do tejto triedy je zaradených 23 detí (3-4 r.) :

  1. Auricchio M.
  2. Bošániová D.
  3. Csabi M.
  4. Ďurechová N.
  5. Foťková L.
  6. Ghannani J.
  7. Goralová S.
  8. Hrica D.
  9. Juráš H.
  10. Kadlčáková L. *
  11. Kukurová E.
  12. Lackovič J.
  13. Linkešová K.
  14. Majerčíková D.
  15. Melišík M.
  16. Nemšovský M.
  17. Prekop R.
  18. Pánisová R.
  19. Strieblik S.
  20. Szlama R.
  21. Štrbová V.
  22. Tesár N.
  23. Vrbová K.
Read Article

Trieda D

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Turčanová Bibka

Lambertová Zuzka

Do tejto triedy je zaradených 23 detí (4-5 r.) :

  1. Beliš M.
  2. Demčák M.
  3. Duraiová N.
  4. Gajniaková K.
  5. Gramblička Z.
  6. Hnáteková D.
  7. Horáková Z.
  8. Chynoradská J.
  9. Láska A.
  10. Linkeš M.
  11. Melíšek Š.
  12. Oňufer A.
  13. Pastoreková S.
  14. Páleš R.
  15. Piteľová L.
  16. Sestrienka J.
  17. Stopka T.
  18. Šímová Z.
  19. Vajsábel D.
  20. Vávra S.
  21. Vrábeľ F.
  22. Vršanský P.
Read Article

Trieda E

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Kuracinová Marika

   Majcherová Ivetka

Do tejto triedy je zaradených 19 detí (5-6 r.) :

  1. Beliš P.
  2. Beňo A.
  3. Dulík D.
  4. Filipčík M.
  5. Filka K.
  6. Haviar L.
  7. Haviar Š.
  8. Heľpianska M.
  9. Hrabovský S.
  10. Križány D.
  11. Madani B.
  12. Martinov L.
  13. Matlovič D.
  14. Pánisová T.
  15. Partl J.
  16. Petríková N.
  17. Soghrati A.
  18. Szabová S.
  19. Tišliar T.
Read Article

Trieda F

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Rollerová Alenka

Kováčiková Ľubka (riaditeľka MŠ)

Do tejto triedy je zaradených 21 detí (5-6 r.) :

  1. Abdulhafid A.
  2.  Brutenič P.
  3.  Buksar K.
  4.  Cvoliga M.
  5.  Cvoligová M.
  6.  Ďuriančíková R.
  7.  Golis P.
  8.  Goral S.
  9.  Jenčíková M.
  10.  Karvanová L.
  11. Malíčková E.
  12. Martinka K.
  13. Martiš S.
  14. Masaryk J.
  15. Olšavský M.
  16. Pajtášová S.
  17. Pavlíková S.
  18. Staničár P.
  19. Šoltés M.
  20. Vanček M.
  21. Zapletal M.
Read Article

Trieda G

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Olgyayová Zuzka

Hurbanová Andrejka

Do tejto triedy je zaradených 23 detí (5-6 r.) :

  1.  Arvay A.
  2.  Barlová H.
  3.  Brezák J.
  4.  Deáková L.
  5. Dohnalová M.
  6.  Ďurechová L.
  7.  Foltánová N.
  8.  Hájeková L.
  9.  Harakaľová G.
  10.  Jánošíková H.
  11.  Kozlová L.
  12. Krútky J.
  13. Kulíková L.
  14. Matejčík M.
  15. Miško D.
  16. Németh M.
  17. Palkovič M.
  18. Sedlák M.
  19. Smith O.
  20. Stopka O.
  21. Straková O.
  22. Valentová L.
  23. Vršanská K.
Read Article