Trieda A

Učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Martinka Bombárová

Ľubka Kissová

Do tejto triedy sú zaradené 3-4r. deti :

Albert F
Bohumeľová E
Grman J
Grmanová L
Jakubisová S
Jenčíková T
Ledecký Te
Ledecký To
Mojžíšik J
Mračna I
Pánisová J
Pätoprstý M
Rácová N
Randjaková H
Tirpáková E
Vajsábel D
Válik D
Valter D
Vozárik B
Zemančíková Z
Zimen A

Read Article

Trieda B

Moderná učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Janka Vrbová

Viki Černáková

Do tejto triedy sú zaradené 3-4r. deti:

Beňová S
Bino M
Bošániová T
Bratko T
Čekan A
Fedorkovičová H
Humeňanská V
Katreniak J
Krčmárová L
Kyseľová O
Magdolen M
Melišík T
Pálešová T
Račič Marcel J
Schlosser P
Schmiedt V
Ťažká N
Vanochová H
Kühtreiber J
Ťažár D
Zeher V

Read Article

Trieda C

Učebňa v budove 16

Pani učiteľky: Lenka Tamáši

Ľubka Kováčiková

Do tejto triedy sú zaradené 4-5r. deti :

Auricchio M
Baláž B
Csabi M
Csabiová K
Ďurechová N
Gašparíková S
Ghannami Y
Hrica D
Linkešová K
Melišík M
Nemčovský M
Pánisová R
Prekop R
Prôčková L
Strieblik S
Sviteková S
Štrbová V
Záhradník M

Read Article

Trieda D

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Bibka Turčanová

Zuzka Lambertová

Do tejto triedy sú zaradené 4-5r. deti :

Babušiak A
Barla O
Bugyiová M
Farkašová L
Gálisová S
Glaus S
Kopko Š
Košťál N
Kováč M
Krútka B
Matejová T
Stopka T
Strážnický M
Surovčíková D
Szabóová E
Šteflovič T
Turis J
Vicena M
Vršanský P

Read Article

Trieda E

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Marika Kuracinová

Ivetka Majcherová

Do tejto triedy sú zaradené 5-6r. deti :

Alchus T
Beliš M
Demčák M
Duraiová N
Fogdová L
Gajniaková K
Gramblička Z
Gregor I
Hnáteková D
Horáková Z
Juríková T
Križáni D
Láska A
Lévai M
Martinka K
Martiš S
Pánisová T
Pastoreková S
Sipos A
Slivka R
Šímová Z
Šoltés M
Vávra S

Read Article

Trieda F

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Alenka Lančaričová

Vierka Berkyová

Do tejto triedy sú zaradené 4-5r. deti :

Beňová K
Bošániová D
Brejčák A
Čekan N
Foťková L
Chynoradská J
Kadlčáková L
Kukurová E
Lehocký J
Linkeš M
Majerčíková D
Páleš R
Sestrienka J
Staničár P
Szlama R
Tesár N
Vanková M
Vrábeľ F
Vrbová K

Read Article

Trieda G

Učebňa v budove 17

Pani učiteľky: Zuzka Olgyayová

Alenka Rollerová

Do tejto triedy sú zaradené 5-6r. deti :

Buran B
Čigášová V
Dúbravská K
Foltánová N
Kaderka S
Katreniak M
Krútky J
Malíčková E
Masaryk J
Matejčík M
Mihinová H
Olšavský M
Oňufer A
Pajtášová S
Pašková J
Schmiedtová V
Sedláková T
Smith O
Szlama L
Vanček M
Vrábeľ A
Zapletal M

Read Article