Súťaže a výzvy, do ktorých sme sa zapojili, alebo na nich pracujeme 2018/2019

Výtvarná súťaž

Zaslali sme výtvarné práce detí z triedy G, do celoslovenskej výtvarnej súťaže s témou “Moja mama je superhrdina”.

Súťaž sme nevyhrali, ale zúčastnili sme sa :-)

 

Výtvarná súťaž

Zaslali sme výtvarné práce detí z tried C, D a G, do celoslovenskej a medzinárodnej výtvarnej súťaže “Pramienok”. Držte nám palce ;-)   Vyhlásenie výsledkov 31.12.2018

Súťaž sme nevyhrali, ale zúčastnili sme sa :-)

     Eko výchova 

Besedy s deťmi predškolského veku o triedení odpadu a recyklácií baterií, budú spojené aj so zberom použitých batérií. Prosíme preto aj rodičov a priateľov našej škôlky, aby použité batérie odvzdali u nás do zberných nádob, ktoré sú umiestnené v triede B a triede D. Pre najlepších zberačom na konci kalendárneho roka čakajú aj odmeny (bude sa vyhodnocovať množstvo/váha vyzbieraných batérií).

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do zberu. Podarilo sa nám vyhrať pre detičky kúzelnícke vystúpenie, ktoré bolo vo februári a získali sme od spoločnosti SEWA Zelený certifikát pre našu škôlku.

Snímka obrazovky 2019-03-29 o 19.50.12

Týmto však nekončíme,… pokračujeme ďalej v zbere :-)

      Online seminár na portáli LaBak.net

od septembra 2018, začína opäť online seminár (súťaž) aj pre skupinky detí materských škôl, kde sa budeme pri riešení úloh hrať a zisťovať ako to na tomto svete chodí.

Labák je celoslovenská súťaž pozostávajúca zo súťažných 4 kôl z oblasti biológie, chémie, fyziky a matematiky.

-za našu škôlkua hlavne za svoju skupinku budú bojovať 4 skupinky detí z triedy G pod vedením Zuzky O. a  Alenky R.

 

Domestos pre školy

vďaka nášmu OZ, sme sa opäť mohli zapojiť do súťaže domestosom. Deti v čase od Septembra do konca Decembra 2018 plnia zadané úlohy, pri ktorých si osvojujú hygienické návyky, rodičia a naši priatelia môžu zbierali pokladničné bločky s položkami produktov domestos a priniesť ku nám do škôlky, prípadne ich sami  zaregistrovať na stránke domestospreskoly.sk . 

Ďakujeme všetkým zúčastneným, no hlavne našim detičkám za aktivitu, podarilo sa nám vyhrať jednu z vedľajších cien – produkty od firmy Domestos v hodnote 260,- eur.